Ik wil mijn bronwater laten testen op geschiktheid voor mijn vijver. Niet gericht op bacteriologie want ik ga het niet drinken.
Na veel zoeken krijg ik deze offerte.
- In principe zou een pakket volgens tabel IIIa van de drinkwaterregeling van toepassing zijn hierin worden veel parameters bemeten en getoetst maar dat kost ± € 3.500,00 exclusief btw.
- Ik heb ook een pakket dat is eigenlijk van toepassing is op zwembaden die bronwateronderzoek gebruiken dat van drinkwaterkwaliteit moet zijn, dat is uiteraard niet zo compleet als tabel IIIa van de drinkwaterregeling maar geeft wel een goede indicatie. Dat pakket kost ± € 600,00 exclusief btw.
- Ten slotte hebben we ook nog een standaard drinkwaterpakket, kosten ± € 200,00 exclusief btw. Dat is eigenlijk bedoeld voor de situatie dat het waterleidingbedrijf periodiek onderzoek uitvoert en vooral gericht op bacteriologie.
Iemand ervaring hier mee?